69 hodnocení

59S UV-C univerzální sterilizátor X5

Dezinfekční přístroj X5 je lehký a přenosný s vestavěnou baterií. Snadno se dá uložit do kabelky, batohu nebo zavazadla. Dezinfikujte kdykoliv to potřebujete, i když jste na cestách!

Můžeme doručit do:
28.6.2021
Skladem
Kód: X5
Značka: 59S
2 249 Kč
Kategorie: Sterilizátory 59S
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 200g
Počet LED: 20
Životnost UV LED: 10 000 h
Výkon: 7W
Vlnová délka LED: 260-280nm
Vstupní rozhraní: Micro USB
Rozměry: 257X42X40mm

Dezinfekční přístroj X5 je lehký a přenosný s vestavěnou baterií. Snadno se dá uložit do kabelky, batohu nebo zavazadla. Dezinfikujte kdykoliv to potřebujete, i když jste na cestách!

 

100% POUŽITÍ BEZ CHEMIKÁLIÍ - poháněn 20x UVC LED diodami, dezinfikuje a eliminuje až 99,9% virů a bakterií. Není potřeba žádná voda ani chemikálie.

PRO DOMÁCNOST, KANCELÁŘE A CESTOVÁNÍ - dezinfekce X5 Wand vám usnadní život jednoduchým stiskem a skenováním. Aplikujte přímo na povrch pohovky, postele, vany, ručníku, podložky, koberce, polštáře, hraček, klávesnice, myši a dalších. Vychutnejte si zdravější život s menším počtem bakterií.

PŘENOSNÝ A JEDNODUCHÝ NA POUŽITÍ - Dezinfekční přístroj X5 je lehký a přenosný s vestavěnou baterií. Snadno se dá uložit do kabelky, batohu nebo zavazadla. Dezinfikujte kdykoliv to potřebujete, i když jste na cestách!

BEZPEČNOSTNÍ DESIGN - s vestavěným inteligentním senzorem se X5 automaticky vypne, když dojde k jeho převrácení během procesu dezinfekce. Kromě toho je dodáván s bezpečnostními brýlemi a dětskou pojistkou pro další zajištění bezpečnosti.Proč sterilizátor 59S? 
59S je průkopníkem sterilizace pomocí LED diod. Používá technologii UV LED a ultrafialové světlo 260 nm až 280 nm, které fyzikálními prostředky přímo poškozuje DNA / RNA bakterie a viru, aby se dosáhlo rychlá, pohodlná a účinná dezinfekce. 59S vám přináší nový zdravý životní styl, chrání vaši bezpečnost a poskytuje pohodlí, jehož cílem je jednoduchá, cenově dostupná a příjemná dezinfekce. 

Jak funguje UV záření? Proč UV-C technologie? 
UVC se již 60 let běžně používá v sanitátoroch a sterilizačních zařízeních v nemocnici. UVC LED světlo eliminuje téměř všechny bakterie a bakterie fyzickým zničením DNA a RNA. Existují bakterie odolné vůči teplu (virus "šílená kráva"), bakterie odolné vůči chladu (virus ptačí chřipky.) A různé choroboplodné zárodky, ale ne odolné vůči UV záření.